Sesizi Audio Production Services müzik, jingle, ses tasarım, reklam ve tanıtım filmleri konularında hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak seslendirme, müzik ve video production alanında çalışan şirketin alt yapısında birlikte çalıştığı türkçe seslendirme ve anadillerinde yabancı dil seslendirme yapan ses sanatçıları bulunmaktadır.

Tv Reklam müzikleri alanında’da hizmet veren şirkette reklam müzikleri, sözlü tv jingle, tv sinyal müzikleri,fon müzikleri, jenerik müzikleri, radyo spot müzikleri, santral bekleme müzikleri’de üretilmekedir..

Şirketin kurucusu Kamil Yerge, 20 yılı aşkın profesyonel hayatında birçok dizi, reklam, tanıtım filmi ve albümde mix, ses tasarım, jingle gibi konularda hizmet vermiştir. Köprü, Hayat Türküsü, Gönülçelen, Gece Sesleri, Aşk Kapıyı Çalınca, Kalbim Seni Seçti, Kalbim Dört Mevsim yerli dizilerden bazılarıdır, Fatih Kısaparmak, Şebnem Kısaparmak, Neşet Ertaş, Edip Akbayram, Yıldız Tilbe, Ahmet Koç, Butak Kut, Müslüm Gürses, Murat Göğebakan, Selami Şahin, Cansu Koç, Yıldıray Gürgen,Turhan Yükseler, Songül Karlı, Alişan, Bulutsuzluk Özlemi, Grup Laçin gibi birçok sanatçı ve aranjör ile birlikte çalışmış, çeşitli sanatçıların albüm kayıt ve mixlerine’de imza atmıştır.

Sesizi Audio Production Services eski yeni tüm dostlara ilk günkü heyecan ve titizlikle hizmet vermeyi misyon edinmiştir , TV Reklam, Yabancı Dil, Oyun Çizgi Film, Seslendirmeleri, Ses Tasarım, Jingle Müzik Üretim

|Ses İzi Audio Production Services, Reklam Seslendirme, Müzik, Jingle, Ses Tasarım Dublaj Gibi konularda hizmet vermektedir. Seslendirme, Radyo-TV Prodüksiyon Reklam, Tanıtım Filmi Seslendirme, Santral Seslendirme, İngilizce Seslendirme, Rusça Seslendirme, Arapça Seslendirme, Kürtçe Seslendirme, Seslendirme Hizmetleri|

Kamil YERGE

Kurucu


Furkan YERGE

Teknisyen ve Seslendirme Sanatçısı Aranjör


Rep müzik alanında istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Yerge, Şişlide'ki Sesizi stüdyolarında, Mix, Mastering ve Aranje çalışmaları ile yakın çevresinede destek vermektedir.