İngilizce dilinde seslendirme yapan sanatçılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz sanatçıların bize bildirerek teklif alabilirsiniz. Veya sesizi.global sitesine üye olarak daha detaylı satın alma hizmetlerinden yaralana bilirsiniz. Yine siteye üye olduğunuzda sanatçıları profilinize ekleyebilirsiniz ve burdanda teklif isteye bilirsiniz.

İngilizce dilinde seslendirmeler dışındaki seslendirmeler için sol kısımdaki menüden Popüler Sesler, Erkek Sesler, Kadın Sesler, Çocuk Sesler, Yabancı Dil Seslendirme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İngilizce dilinde seslendirme yapan sanatçılarının kaşe bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçin.
0212 211 00 90 | info@sesizi.com

İngilizce seslendirme alanında bir çok yerli sanatçı ile çalışıyoruz. Bu sanatcılar temiz bir ingiliz veya amerikan aksanı ile konuşmaktadır.  Birlikte çalıştığımız  sanatçılar profesyonel olarak seslendirme işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Yabancı dil seslendirmede ingilizce bilen fakat seslendirme konusunda tecrübe sahibi olmayan kişiler ile çalışmanız projelerinizin amatörce gösterecektir. Bu konuda işini bilen, tecrübeli ve düzgün bir aksana sahip ana dili ingilizce olan sanatçılarla çalışmanız projeniz açısından en doğrusu olacaktır.

İngilizce seslendirme yapan sanatçılarımız arasında türkiyede yaşayan sanatçılar olduğu gibi yurt dışından da sanatçılarımız vardır. Kayıtlara iştirak etmek isteyen müşterilerimiz  tercihlerini türkiyede yaşayan sanatçıların yana yapmaktadır. Yurt dışından çalıştığımız sanatçılar yine seslendirmenizi mükemmel olarak yapacaklardır.

Seslendirmede çeviri çok önemlidir. Hatalı ceviriler kayıt zamanını uzatmakta ve seslendirme yapan sanatçının işe adaptasyonunu bozmaktadır. Bu yüzden çevirilerinizi profesyonel olacak çalışan kişilere yaptırmalısınız. Çeviriler çoğu kez bire bir çeviri mantığı ile yapılmaktadır ve bu birçok hatayı beraberinde getirmektedir. Tanıtım filmi çevirisi kesinlikle türkçe ve ingilizceye hakim biri tarafından gerekli yerleri yorumlanarak yapılmalıdır. Ana dili indilizce olan biri filminizi izlediğinde bir aksaklık veya bir cümle bozukluğu, cümle düşüklüğü ile karşılaşmamalıdır.

Filmlerinizde kullanacağınız ses rengide önem teşkil etmektedir. Tanıtım filmlerinde filmin konseptine göre bir ses tonu belirlemek filminizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Filminizin ses ve müzik seçimi bu yüzden önemlidir. Selendirme yapılırken müziğinizin aşağı yukarı tespit edilmiş olması da önem taşımaktadır. Sanatçının filmin müziğini duyarak okuması okuma tarzını etkileyecek ve duygu yoğunluğu daha fazla olacaktır.

Yabancı dil seslendirmelerde kaşe uygulaması ile çalışılmaktadır. Seçiminize göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Sesleri kendi stüdyomuzda kaydetmekteyiz. Stüdyolarımızda  Univarsal Audio Sistemleri ve yazılımlarının yanı sıra Protools HD Tabanı Daw Yazılımları ve Neuman markasının çeşitli mikrofonları kullanılmaktadır. Projeleriniz için harcadığınız vakit, efor, para ve emeğe saygı duyuyor partneriniz olamak ve bu emeğe layık olabilmek için sizlere hizmet ekip ve ekipman olarak gerekli desteği vermek istiyoruz. Sesizi olarak selendirme alanında  verdiğimiz hizmetlerden tüm müşterilerimiz memnun kaldı. Sizlerinde değerli projelerine katkıda bulunmak isteriz.