Seslendirme Yapmak

seslendirme-yapmak

Merhaba arkadaşlar! Sesizi Audio Production Services profesyonel sanatçılarla çalışır. Bu sananatçıların tamamı tiyatro oyuncuları sinema oyuncuları, özellikle de reklam seslendirmesi konusunda profesyonel seslendirme sanatçılardır.

Ses tonunuzun güzel olması veya çevrenizdeki insanların ses tonunuz beğenmesi yeterli değildir. Sesinizi doğru kullanmalı, vurguları yerine yapabilmeli, okuyacağınız metnin alt metnini çok iyi çözümlemeli ve daha bir çok detaya dikkat etmelisiniz.

Bir örnek vermek gerekirse : Elinizde hünkar beğendi yapmak için tüm malzemeleriniz var. (Burada malzemeler sizin sesiniz ve bu konudaki tecrübeniz olduğunu varsayalım) fakat hiç bu yemeği yapmamışsınız yani bu yemeği defalarca yapmış bir aşçı kadar ustaca yapabilir misiniz ? Tabii ki yapamazsınız kaldı ki her zaman müşteri hünkar beğendi yemek istemez yani usta bir aşçı gibi sizden istenilen tüm yemekleri yapabilmelisiniz.

Bu konuda bir tecrübeniz olabilir. Hatta haber spikeri veya radyo programcısı da olabilirsiniz. Fakat reklam veya tanıtım filmi seslendirmesi seslendirmenin başka bir boyutudur.

Yinede özel bir yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız, bu yeteneğinizi bizde duymak isteriz. Bunun içinse stüdyomuza gelmeniz ve hocamız eşliğinde bu konudaki seviyenizi belirlemeniz gerekir.

Bize 0212 211 00 90 numaralı telefondan veya 0535 763 04 70 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Not : Ücretisidir